Finanční analýza

Byadmin

Finanční analýza

Finanční analýza

(krok po kroku až k souhrnným analýzám)

 

 

Nabídka vzdělávacího programu:

 

 

Termín konání:                  14.5.2019

 

Čas:                                       9.00 – 16.00 hod.

 

Místo konání:                    Střední škola  AGC a. s. Teplice, zasedací místnost

                                                             

Lektor:                                 Ing. Dana Kubíčková, CSc.  

 

Interní garant akce:         Vendula Vinšová

 

 

Určeno

Seminář je určen pro majitele a ředitele firem, pro ekonomické pracovníky na všech úrovních, tj. pro účetní, hlavní účetní, finanční analytiky, kontrolory, finanční manažery a finanční ředitele a také pro pracovníky jiných oblastí, kteří chtějí a potřebují zefektivnit hospodaření svého úseku, oddělení, firmy a chtějí porozumět hře s čísly, která jim odkryje skutečný stav jejich společnosti, její silné a slabé stránky a možný odhad do budoucna.

 

Přínos

Na semináři se seznámíte s metodami finanční analýzy jako nástroje, který zkoumá firmu zevnitř, a který pomáhá odhalit slabé a silné stránky společnosti, tzv. finanční zdraví a zároveň umožňujícího na základě zjištěných skutečností navrhnout nejlepší možný směr firmy do budoucnosti.

 

Cena za účastníka:      2 900,- Kč (bez DPH)

 

(cena bude fakturována po skončení akce a zahrnuje technické a organizační zajištění tréninku, odměnu lektora, pronájem školících místností včetně technického vybavení, materiály pro účastníky tréninku, občerstvení účastníků v průběhu školení)

 

Pro účastníky semináře je připraven písemný materiál, který obsahuje stručné shrnutí témat, která jsou předmětem semináře.

 

V případě zájmu nahlaste, prosím, počet účastníků a objednávku zašlete do 7.5.2019.

About the Author

admin administrator

Comments Are Closed!!!