Naše služby

Tento přehled Vás stručně obeznámí s naší činností, návštěvou nabídky v hlavním menu pak získáte podrobné informace o každé z níže uvedených služeb.

Překladatelství

Rádi Vám přeložíme jakýkoliv dokument do nebo z více než čtyřiceti jazyků. Odborné nebo soudně ověřené překlady jsou samozřejmostí.

Dálkové studium

Vyberte si jeden z nabízených oborů a zvyšte tak svou kvalifikaci a možnost uplatnění na trhu práce .

ECDL

Řidičský průkaz k PC? Ano! Jsme akreditovaným střediskem pro testování ECDL European Computer Driving License.

Školení

Pravidelně nabízíme široké veřejnosti školení z oblasti práva, ekonomiky, komunikace a dalších. Zajistíme i školení dle Vašich požadavků.

Pronájem prostor

Chcete si školení nebo jinou firemní akci zorganizovat sami, ale chybí Vám vhodné prostory? Pokryjeme i Vaši poptávku.

Služby na míru

Oslovte nás v jakékoliv záležitosti týkající se nabízených služeb a my jistě Vašemu individuálnímu požadavku vyhovíme.