Školení Zlepšete své soustředění a pozornost ve věku vyrušování (15. 5. 2018)

Byadmin

Školení Zlepšete své soustředění a pozornost ve věku vyrušování (15. 5. 2018)

Termín konání:                   15.5.2018

 Čas:                                        9.00 – 16.00 hod.

Místo konání:                      Střední škola  AGC a. s. Teplice, zasedací místnost                                                         

Lektor:                                  Ing. Radek Drnovský  

Interní garant akce:          Vendula Vinšová

 

Určeno

Seminář je určen každému, kdo chce zlepšit svoje soustředění a pozornost v dnešní době plné vyrušování a neustálého přívalu informací. Je určen manažerům, majitelům firem, vedoucím týmů  i dalším zájemcům, kteří chtějí poznat cesty ke klidu a soustředění.

Přínos

V průběhu semináře zjistíte, co vše ovlivňuje pozornost a soustředění. Poznáte vlastní zdroje energie a vyzkoušíte si, jak je můžete lépe využívat. ‚Společně zkusíme odstranit nebo výrazně minimalizovat vaše vnější i vnitřní zdroje vašeho vyrušování a ukážeme si praktické způsoby, jak soustředění a pozornost posilovat.

 Obsahová náplň

  •  Jaký je rozdíl mezi pozorností a soustředěním
  • Zdroje naší energie, jak je doplnit a efektivně využívat
  • Překážky v soustředění – vnější, vnitřní a jak je překonat
  • Pozornost, vnímavost, mindfulness – jak je získat, trénovat, využívat
  • Plánování a dokončování úkolů
  • Praktické nácviky technik soustředění (meditace, zdravotní cvičení)

 

Cena za účastníka:      3 500,- Kč (bez DPH)

(cena bude fakturována po skončení akce a zahrnuje technické a organizační zajištění tréninku, odměnu lektora, pronájem školících místností včetně technického vybavení, materiály pro účastníky tréninku, občerstvení účastníků v průběhu školení)

V případě zájmu nahlaste, prosím, počet účastníků a objednávku zašlete do 3. 5. 2018.

About the Author

admin administrator

Comments Are Closed!!!