Optimální postupy a techniky výběru zaměstnanců

Byadmin

Optimální postupy a techniky výběru zaměstnanců

Termín konání:                  23. 3. 2018

Čas:                                       9.00 – 16.00 hod.

Místo konání:                    Střední škola  AGC a. s. Teplice, budova „C“, zasedací místnost

Lektor:                                 Ing. Andrea Christianová

Interní garant akce:         Vendula Vinšová

Přínos

Z tohoto semináře si odnesete znalosti o významu vhodně nastavených nástrojů výběru zaměstnanců a vedení výběrových rozhovorů, získáte odpovědi na otázky z praxe, které vás nejvíce zajímají, budete mít možnosti sdílet svoji zkušenost s ostatními a aktivně se podílet na průběhu semináře. Během semináře si vyzkoušíte nastavení vhodného výběrového systému přímo pro vaše podmínky.

Obsahová náplň

• Role HR pro plánování lidských zdrojů
  • Návaznost plánování na HR strategii a strategii celé firmy
  • Definice pracovního místa – co potřebujete
  • Kritéria pro výběr kandidátů – koho hledáte
  • Možnosti výběru zaměstnanců – kde hledat zdroje
  • Postupy výběru zaměstnanců a jejich využití (telefonické interview, strukturovaný rozhovor, testování uchazečů..)
  • Role liniových manažerů při výběru zaměstnanců
  • Diskuze práce na konkrétních příkladech od účastníků semináře

Cena za účastníka:      3 000,- Kč (bez DPH)

(cena bude fakturována po skončení akce a zahrnuje technické a organizační zajištění tréninku, odměnu lektora, pronájem školících místností včetně technického vybavení, materiály pro účastníky tréninku, občerstvení účastníků v průběhu školení)

Pro účastníky semináře je připraven písemný materiál, který obsahuje stručné shrnutí témat, která jsou předmětem semináře.

V případě zájmu nahlaste, prosím, počet účastníků a objednávku zašlete do 12.3.2018.

About the Author

admin administrator